Vyhledávání

Kontakt

Ing. Jana Drdlíková Moravský statek Strachotín
Šakvická 3
Strachotín
693 01

728896067 (pouze do 20 hod.)

statek.strachotin@email.cz

Ceník

Ubytování penzion 2022 (minimální délka pobytu jsou 2 noci):

Děti do 3 let (2,99) : zdarma bez nároku na lůžko (po domluvě je možné zapůjčit zdarma cestovní dětskou postýlku včetně lůžkovin)

Děti do 12 let (11,99) : 350 Kč/osoba/noc

Dospělí a děti nad 12 let: 450 Kč/osoba/noc

Všem osobám nad 18 let (včetně) je účtován rekreační poplatek 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a minilednici. K dispozici ja teké společná plně vybavená kuchyňka, lůžkoviny a ručníky v ceně, dětské hřiště, venkovní terasa s posezením, v letních měsících bazén, zahradní krb s posezením, kolárna, wifi zdarma a parkování v  prostorném areálu. Děti u nás uvidí několi  domácích zvířat (kozu, ovečky) Minimální délka pobytu jsou dvě noci.

 

Ubytování apartmán 2022 (minimální délka pobytu jsou 2 noci):

Celý apartmán : 2100 Kč/apartmán/noc (max. 6 osob ve dvou oddělených ložnicích (3+3)). Plně vybavený apartmán má vlastní vchod, chodbu, wc, koupelnu se sprchovým koutem, obývací pokoj s pohovkou a vybaveným kuchyňským a jídelním koutem dále pak dvě neprůchozí ložnice (manželská postel 140x200 a jednolůžko 90x200, úložný prostor). K dispozici je také dětské hřiště, v letních měsících bazén, parkování v areálu, wifi zdarma, kolárna, zahradní krb, venkovní posezení a také lůžkoviny. Minimální délka pobytu jsou dvě noci.

 

Všem osobám nad 18 let (včetně) je účtován rekreační poplatek 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

 

Psi:

Psi jsou na pokojích povoleni, jen po předchozí domluvě, a to pouze psi plemen do cca 10 kg. Pes nesmí být agresivní vůči lidem či jiným zvířatům, či ničit vybavení. Každý majitel psa je povinen akceptovat standardní pravidla na základní hygienu v celém areálu a to i na pokojích penzionu. V případě znečištění pokoje bude majiteli účtován poplatek za uklid ve výši 500 Kč.

Poplatek za psa činí 50 Kč/pes/noc.

Přijímáme i platební karty. Pro potvrzení rezervace vybíráme zálohu ve výši 50 % z celkové ceny.