Vyhledávání

Kontakt

Ing. Jana Drdlíková Moravský statek Strachotín
Šakvická 3
Strachotín
693 01

728896067 (pouze do 20 hod.)

statek.strachotin@email.cz

Ceník

Ubytování penzion:

Děti do 3 let (2,99) : zdarma bez nároku na lůžko (po domluvě je možné zapůjčit zdarma dětskou postýlku včetně lůžkovin)

Děti do 12 let (11,99) : 270 Kč/osoba/noc

Dospělí a děti nad 12 let: 370 Kč/osoba/noc

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. K dispozici ja teké společná plně vybavená kuchyňka, lůžkoviny a ručníky v ceně, minilednice na pokoji, dětské hřiště, venkovní terasa s posezením, v letních měsících bazén, zahradní krb, kolárna, wifi zdarma a parkování v  prostorném areálu. Děti u nás uvidí několi  domácích zvířat (kozu, ovečky, slepice, králíky aj.) Minimální délka pobytu na pokojích penzionu jsou dvě noci.

Všem osobám nad 18 let (včetně) je účtován rekreační poplatek 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

 

Ubytování apartmán:

Celý apartmán : 1600 Kč/apartmán/noc (max. 4 osoby, kapacitu lze navýšit maximálně o 2 osoby na přistýlce - příplatek 250 Kč/osoba/noc, dítě do 3 let zdarma). Plně vybavený apartmán má vlastní vchod, chodbu, wc, koupelnu se sprchovým koutem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským a jídelním koutem dále pak ložnici s dvěma manželskými postelemi (140x200). K dispozici je také dětské hřiště, v letních měsících bazén, parkování v areálu, wifi zdarma, kolárna, zahradní krb, venkovní posezení a také lůžkoviny. Minimální délka pobytu jsou dvě noci.

 

Všem osobám nad 18 let (včetně) je účtován rekreační poplatek 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

 

Psi:

Psi jsou na pokojích povoleni, jen po předchozí domluvě, a to pouze psi plemen do cca 10 kg. Pes nesmí být agresivní vůči lidem či jiným zvířatům. či ničit vybavení. Každý majitel psa je povinen akceptovat standardní pravidla na základní hygienu v celém areálu a to i na pokojích penzionu. V případě znečištění pokoje bude majiteli účtován poplatek za uklid ve výši 500 Kč.

Poplatek za psa činí 50 Kč/pes/noc.

Nově přijímáme i platební karty. Pro potvrzení rezervace vybíráme zálohu ve výši 50 % z celkové ceny.