Vyhledávání

Kontakt

Ing. Jana Drdlíková Moravský statek Strachotín
Šakvická 3
Strachotín
693 01

728896067 (pouze do 20 hod.)

statek.strachotin@email.cz

Ubytování

   Moravský statek Strachotín je nově otevřený penzion nacházející se v malebném kraji pod Pálavou, v bezprostřední blízkosti severního břehu Novomlýnské nádrže. Poskytujeme ubytování pro dvojice, rodiny s dětmi i větší skupiny. Naší prioritou je Vaše spokojenost.

  Celková kapacita penzionu spolu s apartmánem je 23 lůžek, ve dvoulůžkovém,dvou třílůžkových, čtyřlůžkovém, pětilůžkovém pokoji a apartmánu, každý pokoj má vlastní sociální zařízení a minilednici. Zařízená kuchyňka je společná pro všechny pokoje, krom aparmánu (ten má kuchyni vlastní).

   Sportovní vybavení je možno uschovat v kolárně, parkování osobních aut na vlastním parkovišti či v areálu. Našim hostům je v prostorech penzionu k dispozici zdarma Wifi připojení a pro ty nejmenší máme nové dětské hřiště s pískovištěm, dětským domečkem a hračkami. Také si mohou prohlédnout naše zvířátka, na statku chováme kozu, ovečky, drůbež, králíčky aj. V létě je k dispozici taktéž i nový bazén 3,5 x 7 m a zahradní krb s posezním.

 

 

Nástup na ubytování je možný od 15:00 do 18:00, jinak po předchozí domluvě.

Služby pro hosty:

- soukromá terasa s posezením

- ložní povlečení a ručníky na pokojích

- zahradní krb s posezením

- dětské hřiště s pískovištěm, dětským domečkem s hračkami, houpačka

- bazén 7 x 3,5  m.

- uzamykatelná úschovna kol (možnost umytí kol, půjčení základního nářadí na jednoduché opravy kol, možnost nabíjení elektrokol)

- Wifi připojení na pokojích zdarma

- parkování na vlastním parkovišti či v areálu pod dohledem bezpečnosních kamer

- k dispozici vybavená kuchyňka (mikrovlnka, vařič, rychlovarná konvice, toustovač, lednice + základní vybavení) a automatická pračka (ubytovatel neposkytuje prací prostředky)

- individuální požadavky dle domluvy

Cena ubytování:   

Dospělí a děti nad 12 let : 400 Kč/osoba/noc

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost, po předchozí domluvě, zapůjčit zdarma cestovní dětskou postýlku včetně lůžkovin)

Děti do 12 let (11,99) : 300 Kč/osoba/noc.

Minimální délka pobytu jsou dvě noci.

Všem ubytovaným ve věku od 18 let je účtován rekreační poplatek ve výši 10 kč/osoba/noc pro obec Strachotín

 

APARTMÁN

    V našem areálu jsme nově vytvořili šestilůžkový apartmán s dvěma neprůchozími ložnicemi (3+3) . Apartmán má vlastní vchod, chodbu, wc, koupelnu se sprchovým koutem, obývací pokoj s pohovkou a  TV a kuchyňským koutem. Parkování je možné v rámci areálu, kde jsou auta našich hostů pod dohledem bezpečnostních kamer. Pro hosty apartmánu je k dispozici venkovní posezení, zahradní krb, bazén, dětské hřiště, kolárna a wifi. Minimální pobyt dvě noci.

Cena : 1 900 Kč /apartmán/noc (max. 6 osoby).

Všem ubytovaným hostům od 18 let je účtován rekreační poplatek ve výši 10 Kč/osoba/noc pro obec Strachotín.

   

PSI

   Psi jsou na pokojích povoleni, jen po předchozí domluvě, a to pouze psi malých plemen do cca 10 kg . Každý majitel psa je povinen akceptovat standardní pravidla na základní hygienu v celém areálu a to i na pokoji v penzionu. V případě znečištění pokoje, bude majiteli účtován poplatek za úklid v ceně 500 Kč.

 Poplatek za psa činí 50 Kč/noc.

 

Rezervace:

statek.strachotin@email.cz či na tel. 728 896 067 (telefonicky pouze do 20:00).

V případě zájmu je možno pronajmout prostory pro soukromé oslavy, posezení ve vinárně, narozeniny, promoce aj.

V objektu se rovněž nachází občerstvení a vinárna s krytou terasou.  V občerstvení je možné zakoupit točené a chlazené nápoje, víno (i lahvové), kávu, hotová jídla i minutky,  pochutiny, alkoholické nápoje, míchané nápoje, kopečkovou zmrzlinu, dezerty aj.

V případě jakýchkoli dotazů či zájmu nás neváhejte kontaktovat   .